הצהרת נגישות

שתפו:

ברוכים הבאים לאתר החרק שנמחק! אנו מחויבים להנגשת האתר שלנו לכלל המשתמשים, כולל אנשים עם מוגבלויות. מטרתנו היא לספק חוויית גלישה נגישה ומהנה לכל המבקרים באתר.

מהו אתר נגיש ומהי חשיבות הנגשת האתר?

כמוגדר בתקנות הנגישות מתוך רצון לתת שירות לכלל לקוחותינו וכן כמתחייב בחוק, אנו הנגשנו את האתר שלנו לאנשים עם מוגבלויות. אתר נגיש הוא כזה שאנשים עם מוגבלויות יכולים לגלוש בו כמו כל אדם אחר. על מנת לאפשר נגישות זאת, האתר נבנה בהתחשבות בגולשים בעלי מוגבלויות ועל פי הנחיות הנגישות המופיעות ב”חוק שיוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות, תשנ”ח 1998״.

מצב תאימות

אנו מאמינים כי האינטרנט צריך להיות נגיש וזמין לכל אחד, ואנו מחויבים לספק אתר נגיש לכל המשתמשים, ללא קשר ליכולותיהם. כדי לממש זאת, אנו שואפים לעמוד ככל האפשר בהנחיות נגישות התוכן של הקונסורציום העולמי לרשת (W3C) בגרסה 2.1 ברמת AA. הנחיות אלה מסבירות כיצד להפוך תוכן אינטרנט לנגיש לאנשים עם מגוון רחב של מוגבלויות. עמידה בהנחיות אלה מסייעת לנו להבטיח שהאתר נגיש לכולם: אנשים עיוורים, אנשים עם מגבלות מוטוריות, ליקויי ראייה, מוגבלויות קוגניטיביות ועוד.

שיפור נגישות באמצעות טכנולוגיות שונות

אנו משתמשים בממשק נגישות המאפשר לאנשים עם מוגבלויות ספציפיות להתאים את ממשק המשתמש (UI) של האתר לצרכיהם האישיים. בנוסף, האתר משתמש באפליקציה מבוססת AI שפועלת ברקע ומבצעת אופטימיזציה לרמת הנגישות של האתר באופן קבוע. אפליקציה זו מתקנת את ה-HTML של האתר, ומתאימה את הפונקציות וההתנהגויות לשימוש בתוכנות קריאה על ידי משתמשים עיוורים ולשימוש במקלדת על ידי אנשים עם מוגבלויות מוטוריות.

התאמות לקוראי מסך וניווט במקלדת

האתר שלנו משתמש בתכונות ARIA (Accessible Rich Internet Applications) לצד שינויים התנהגותיים שונים כדי להבטיח שמשתמשים עיוורים עם קוראי מסך יכולים לקרוא, להבין ולהנות מהפונקציות של האתר. ברגע שמשתמש עם קורא מסך נכנס לאתר, הוא מקבל הודעה להפעיל את מצב הקורא מסך כדי שיוכל לגלוש ולהפעיל את האתר בצורה יעילה. אנו מספקים לקוראי המסך נתונים משמעותיים באמצעות סט תכונות ARIA, כגון תוויות טופס מדויקות, תיאורים לאייקונים ניתנים לפעולה, והנחיות אימות לקלטי טופס.

התאמות לניווט במקלדת

התהליך ברקע גם מתקן את ה-HTML של האתר ומוסיף התנהגויות שונות באמצעות קוד JavaScript כדי לאפשר הפעלת האתר באמצעות המקלדת. זה כולל את היכולת לנווט באתר באמצעות מקשי ה-Tab וה-Shift+Tab, להפעיל תפריטים עם מקשי החצים, לסגור אותם עם Esc, להפעיל כפתורים וקישורים באמצעות מקש Enter, לנווט בין אלמנטים של רדיו ותיבות סימון עם מקשי החצים, ולמלא אותם עם מקש הרווח או מקש Enter. משתמשים במקלדת ימצאו גם תפריטי ניווט מהירים ותפריטי דילוג לתוכן הזמינים בכל עת על ידי לחיצה על Alt+1, או כאלמנטים ראשונים של האתר בזמן ניווט עם המקלדת.

פרופילים של מוגבלויות נתמכים באתר שלנו:

 1. מצב בטוח לאפילפסיה: פרופיל זה מאפשר לאנשים עם אפילפסיה להשתמש באתר בצורה בטוחה על ידי ביטול הסיכון להתקפים הנובעים מאנימציות מהבהבות או צבעים מסוכנים.
 2. מצב ראייה לקויה: פרופיל זה מתאים את האתר לנוחות המשתמשים עם ליקויי ראייה כגון ראייה מתדרדרת, ראיית מנהרה, קטרקט, גלאוקומה ועוד.
 3. מצב מוגבלות קוגניטיבית: פרופיל זה מספק אפשרויות סיוע שונות כדי לעזור למשתמשים עם מוגבלות קוגניטיבית כגון דיסלקסיה, אוטיזם, CVA ועוד, להתמקד בקלות רבה יותר באלמנטים החיוניים של האתר.
 4. מצב ידידותי ל-ADHD: פרופיל זה עוזר למשתמשים עם ADHD והפרעות נוירו-התפתחותיות לקרוא, לגלוש ולהתמקד באלמנטים המרכזיים של האתר בצורה קלה יותר תוך צמצום ההסחות בצורה משמעותית.
 5. מצב עיוורון: פרופיל זה מתאים את האתר לתאימות עם קוראי מסך כגון JAWS, NVDA, VoiceOver ו-TalkBack. קורא מסך הוא תוכנה לעיוורים שמותקנת על מחשבים וטלפונים חכמים, והאתרים חייבים להיות תואמים לה.
 6. פרופיל ניווט במקלדת (מוגבלות מוטורית): פרופיל זה מאפשר לאנשים עם מוגבלות מוטורית להפעיל את האתר באמצעות מקשי המקלדת Tab, Shift+Tab ומקש Enter.

התאמות נוספות של ממשק המשתמש, עיצוב וקריאות

 • התאמות גופן – משתמשים יכולים להגדיל ולהקטין את גודל הגופן, לשנות את סוג הגופן, להתאים את המרווחים, היישור, גובה השורה ועוד.
 • התאמות צבע – משתמשים יכולים לבחור פרופילים שונים של ניגודיות צבעים כגון בהיר, כהה, הפוך ומונוכרום. בנוסף, משתמשים יכולים להחליף סכמות צבעים של כותרות, טקסטים ורקעים, עם למעלה משבע אפשרויות צבע שונות.
 • אנימציות – אנשים עם אפילפסיה יכולים לעצור את כל האנימציות הרצות בלחיצת כפתור. האנימציות המנוהלות על ידי הממשק כוללות סרטונים, GIF ומעברים מהבהבים של CSS.
 • הדגשת תוכן – משתמשים יכולים לבחור להדגיש אלמנטים חשובים כמו קישורים וכותרות. הם יכולים גם לבחור להדגיש רק אלמנטים ממוקדים או מרחפים.
 • השתקת אודיו – משתמשים עם מכשירי שמיעה עשויים לחוות כאבי ראש או בעיות אחרות עקב השמעת אודיו אוטומטית. אפשרות זו מאפשרת למשתמשים להשתיק את כל האתר מיד.
 • הפרעות קוגניטיביות – אנו משתמשים במנוע חיפוש המקושר לוויקיפדיה וויקימילון, המאפשר לאנשים עם הפרעות קוגניטיביות לפענח משמעויות של ביטויים, ראשי תיבות, סלנג ועוד.
 • פונקציות נוספות – אנו מספקים למשתמשים את האפשרות לשנות את צבע וגודל הסמן, להשתמש במצב הדפסה, להפעיל מקלדת וירטואלית ועוד פונקציות רבות.

תאימות לדפדפנים וטכנולוגיות מסייעות

אנו שואפים לתמוך במגוון הרחב ביותר של דפדפנים וטכנולוגיות מסייעות, כך שהמשתמשים שלנו יוכלו לבחור את הכלים המתאימים ביותר להם, עם כמה שפחות מגבלות. לכן, עבדנו קשה מאוד כדי לתמוך בכל המערכות הגדולות שמרכיבות מעל 95% מנתח השוק של המשתמשים, כולל Google Chrome, Mozilla Firefox, Apple Safari, Opera ו-Microsoft Edge, JAWS ו-NVDA (קוראי מסך).

למען הסר ספק

למרות כל המאמצים שלנו לאפשר לכל אחד להתאים את האתר לצרכיו, ייתכן שעדיין יהיו דפים או חלקים שאינם נגישים במלואם, נמצאים בתהליך הפיכה לנגישים או חסרים פתרון טכנולוגי מספק להפוך אותם לנגישים. אנו ממשיכים לשפר את הנגישות שלנו, להוסיף, לעדכן ולשפר את אפשרויותיה, לפתח ולאמץ טכנולוגיות חדשות. כל זאת במטרה להגיע לרמת הנגישות האופטימלית בהתאם להתקדמות הטכנולוגית. לכל סיוע, נא לפנות אלינו בכתובת האימייל: info@pestgo.co.il

פניות בנושא נגישות אתר האינטרנט

אנו פועלים להנגיש את האתר ככל האפשר, אך ייתכן שיהיו חלקים שטרם הונגשו במלואם. אם מצאתם מידע או מבנה שאינם נגישים כראוי, נשמח אם תודיעו לנו.

יצירת קשר:

אם נתקלתם בקושי לגלוש באתר או יש לכם הערות בנושא, ניתן לפנות אלינו בימים א’-ה’ בין השעות 10:00 עד 16:00. טלפון: 050-1234567 (ניתן גם לשלוח הודעת וואטסאפ) או בכתובת אימייל: info@pestgo.co.il

לחרק שנמחק אין משרד לקבלת קהל. 

הצהרת הנגישות עודכנה בתאריך: 08/06/2024

בר אסולין - מ.ר 3603
בר אסולין - מ.ר 3603
שמי בר אסולין, מדביר מוסמך מטעם המשרד להגנת הסביבה (מספר רישיון 3603). עם ניסיון רב בתחום ההדברה, חקרתי ופיתחתי שיטות הדברה משולבות ויעילות המתמקדות בהגנה על הסביבה ובטיחותכם. החזון שלי הוא להבטיח סביבה נקייה ממזיקים באמצעות שירות מקצועי ואיכותי, תוך שימוש בחומרים האיכותיים והבטוחים ביותר בשוק.
מה שהיה לנו עד עכשיו

אולי יעניין אותכם גם

לייעוץ ראשוני התקשרו
053-5338699
או השאירו פרטים