לוגו החרק שנמחק

לוכד עכברים מומחה

לוכד עכברים מומחה יבדוק את הבית שלכם, יחפשו סימני פעילות ונקודות כניסה, ויתאים לכם תוכנית הדברה שתפטור לכם את בעיית המכרסמים ותמנע את חזרתם

התייעצו עם המומחים שלנו ללכידת מכרסמים

קבלו 10% הנחה על הזמנת לוכד עכברים ישירות מהאתר קוד: BYEPEST10

לוכד עכברים מבצע ריסוס עכברים

הזמינו לוכד עכברים עוד היום

לוכד עכברים מבצע הדברת עכברים

שירות לכידת והדברת מכרסמים

איך לוכד עכברים יפתור לכם את הבעיה?

בדיקת לוכד עכברים

בדיקת מכרסמים

נבצע בדיקה יסודית כדי לקבוע היכן וכיצד נכנסים מכרסמים לביתכם. ובהתאם נתאים פיתרון משולב שיכלול שילוב של קוטלי מכרסמים, תחנות פיתיון והדברת נקודות כניסה על מנת למגר את בעיית המכרסמים ולמנוע את חזרתם.

לוכד עכברים

לכידת המכרסמים

לוכד העכברים יבצע את הפעולות הנדרשות לפי הבדיקה המקיפה שביצע, עד להרחקת ותפיסת אחרון המכרסמים שנמצא בביתכם.

לוכד עכברים פינוי הפגר

פינוי הפגר

לאחר תפיסתם של המכרסמים הלוכד יגיע לפינוי כל פגרי המכרסמים שנתפסו ויבצע חיטוי נקודתי על מנת למנוע הפצת זיהומים ומחלות.

המכרסמים חזרו?
כך גם אנחנו!

ביקורים חוזרים עד למיגור הבעיה במאת האחוזים ולמשך 30 ימים, להזמין דרכנו לוכד פירושו שקט נפשי ללא מכרסמים.

לוכד עכברים אחריות

באילו שיטות טיפול
אנו משתמשים ללכידת המכרסמים?

מדבירים באחריות ושומרים סביבתכם...

הופעת מכרסמים היא ללא ספק בעיה עבור בעלי בתים רבים. חולדות ועכברים עלולים להפיץ פתוגנים שגורמים למחלות, מזהמים מזון וגורמים נזק למבנה ולרכוש.
אנו מדבירי החרק שנמחק מציעים פתרונות משולבים לטיפול בבעית המכרסמים שלכם המשלבים מגוון שיטות, שמותאמות במיוחד לבעיה שלכם. הדברת מכרסמים מורכבת משיטות מניעה, כמו גם שיטות לכידה. פתרונות לבעיית המכרסמים עשויות לכלול כמה מן הפתרונות שלנו.

החלק מן הפתרונות שלנו...

  • איטום חורים בתוך ביתכם ומחוצה לו למניעת כניסתם.
  • פיזור מלכודות באופן אסטרטגי על מנת ללכוד את המכרסמים.
  • חסימת מקורות מזון שמושכים אל ביתכם מכרסמים.
  • תחנות פיתיון ושימוש בקוטלי מכרסמים, במקרים מסוימים.
לוכד עכברים עכבר שנלכד

התייעץ עם המומחים שלנו ללא עלות

נחזור אליכם בהמשך היום

אנו מומחים בלכידת עכברים

לוכד עכברים מחיר

כמה עולה להזמין לוכד עכברים?

העלות לכידת חולדות, או הדברת עכברים וטיפולים אחרים של בבעיות מכרסמים עשויה להשתנות בהתאם למיקומו של הבית, לגודלו ולכמות הנגיעות. המחירים לרוב המקרים נעים בין 300₪ ועד500₪ אנו מתאימים עבורכם טיפול מותאם למצב ולצרכים הייחודיים שלכם. ראינו כבר את הכל ואנו נצליח לפתור גם את הבעיה שלכם. צרו איתנו קשר לקבלת הצעת מחיר מדוייקת לבעיה שלכם.

לוכד עכברים משתמש במלכודת

איך אתם לוכדים ומרחיקים עכברים?

חולדות, עכברים ומכרסמים אחרים פולשים לביתך בחיפוש אחר מזון, מחסה ומים. אתם יכולים לשמור על תוצאות הלכידה על ידי שליטה במקורות מזון. שמרו על מזון לחיות המחמד אטום. בנוסף, הימנעו מהשארת מזון וכלים מלוכלכים בחוץ, אחסנו מזון בכלים אטומים, רוקנו את פחי אשפה מדי לילה, ונקו פירורי מזון מדלפקי המטבח. בעוד ששמירה על היגיינה היא התחלה טובה, אך ייתכן שיש נקודות כניסה חיצוניות שאינכם מודעים אליהן ומכרסמים אלו ממשיכים להיכנס לביתכם. מדבירי החרק שנמחק הם לוכדי ומכרסמים המומחים בזיהוי נקודות הכניסה אלו ויודעים לאטום אותם כראוי כדי למנוע ממכרסמים להיכנס לביתכם.

לוכד עכברים עכבר

באילו מכרסמים אתם מטפלים?

חולדות, עכברים, חפרפרות וסנאים אלו המכרסמים העיקרים המצויים בישראל וכולם מכוסים בשירותי הלכידה והדברת המכרסמים שאנו מעניקים לכם. אם תוקפת את ביתכם כרגע בעית מכרסמים, או שאתם רוצים למנוע ממכרסמים הללו להיכנס לביתכם מלכתחילה, צורו קשר איתנו ״מדבירי החרק שנמחק״ ואחד המומחים המיומנים שלנו יתאים לכם שירות וייצא לבדוק את ביתכם, לאחר הבדיקה הוא יכין עבורכם תוכנית מותאמת אישית ללכידת מכרסמים ומניעת כניסתם בזאת כדי להעניק הגנה מתמשכת על ביתכם.

סוגי מכרסמים נפוצים

ממליצים +
1
עבודות +
1
מדבירים +
1
שביעות רצון %
1

לכידות עכברים שביצענו

התייעצו עם מגוון המומחים שלנו ללא עלות!

שוחחו איתנו וקבלו יעוץ והצעת מחיר בחינם לגמרי…

הנה כמה סיבות למה עליכם לטפל בבעית המכרסמים כמה שיותר מהר

שמתם לב לסימנים של מכרסמים בבית שלכם, עליכם לפעול במהירות ולהזמין לוכד עכברים מומחה. מכרסמים עלולים לגרום לבעיות חמורות לבריאותכם ולרכוש שלכם,בעיות כגון הפצת מחלות, הפצת אלרגנים וכירסום רהיטים הן הבעיות העיקריות שיוצרים המכרסמים. במידה ואתם חודשים שיש בביתכם מכרסמים התקשרו אלינו בהקדם האפשרי כדי שנוכל לסייע לכם ולפתור לכם את הבעיה.

נגן וידאו אודות לוכד עכברים קצב גידול אוכלוסית חולדות

מכרסמים מתרבים במהירות

אתם רואים מכרסם אחד, יופי סביר להניח שיש עוד מכרסם בקרבת מקום. מכרסמים מתרבים במהירות, שזה מה שגורם לגידול באוכלוסיה. גידול באוכלוסית המכרסמים יוצרת סיכון גדול למחלות ולפגיעה ברכוש. היעזרו באיש מקצוע בתחום הדברה שיעזור לטפל בבעיית המכרסמים שלכם.

הפצת מחלות מסוכנות

ידוע כי מכרסמים נושאים מגוון פתוגנים הגורמים למחלות. מחלות כמו טיפוס, סלמונלה, לפטוספירוזיס (עכברת) וטיפוס מוריני הן המחלות הנפוצות ביותר בישראל אשר מופצות בדרך כלל על ידי סוגים מסוימים של חולדות ועכברים. אדם או חיית מחמד יכולים להידבק באמצעות חשיפה לצואת מכרסמים, שתן, נשיכות או מזון המזוהם על ידי מכרסמים.

נזק לרכוש

מכרסמים יכולים לכרסם חוטים ולגרום נזק למוצרי חשמל, צינורות מתכת או פלסטיק, ואפילו את הבידוד בקירות שלכם. הם טפסנים מצויינים ומיומנים במציאת המזון שלכם, כולל את המזון לחיות מחמד שלכם. ללא עזרה מקצועית בלכידה והדברת מכרסמים, אתם מסתכנים בנזק אדירים לרכוש שלכם, ואף נזקים קיצונים כגון שריפות ובעיות במערכת החשמל הן נזקים אפשרים בעקבות כירסום חוטי חשמל.

 

הם עלולים למשוך מזיקים נוספים

חולדות עלולות לשאת גם טפילים כגון פרעושים וקרציות שיכולים להעביר בעקיפין פתוגנים הגורמים למחלות.

המלצות חמות

שאלות נפוצות בנושא לכידת עכברים

עכברים וחולדות נכנסים לביתכם על מנת למצוא מקום מחיה נוח, מזון, ומים. אם תמנעו מהם את שלושת הדברים הללו, ביתכם יהפוך להרבה פחות אטרקטיבי עבורם.

עכברים הן אכלנים בררנים מאוד, אך הם יאכלו הכל במידה והמאכלים המועדפים עליהם אינם זמינים. בעוד והעכברים הם אוכלי כל שלא יעקמו את האף בשום ארוחה חינם, יש להם העדפות.

למשל בטבע, הם בעיקר ניזונים מדגנים, זרעים, אגוזים, פירות וירקות. הם גם יכולים גם לאכול בעלי חיים קטנים יותר מהם או חרקים, אך זה פחות נפוץ מכיוון שזה דורש ציד.

בביתכם המזונות האטרקטיביים עבורם הם בעיקר דגנים כמו שיבולת שועל, אורז וירקות המאוחסנים בצורה לא ראויה, כמו גם כן מזון לחיות מחמד שלכם. הם גם יחטטו לכם בפחי האשפה במידה והם לא אטומים, העכברים גם נמשכים לשמנים ושומנים שלא נוקו ביסודיות ממשטחים, מרצפות או מכשירי חשמל.

הכירו את סימני האזהרה של בעיית המכרסמים. אינדיקציה נפוצה לבעיית חולדות ועכברים היא מציאת גללים או עדויות לכרסום.

היו מעודכנים למצב תחזוקת הבית שלכם.
פתרונות לבעיית המכרסמים עוסקת במניעה לא פחות מאשר בטיפול. איטום חורים בקירות יכול לעזור להגביל את הגישה שלהם לביתכם.

אחסנו מזון כראוי על מנת להגביל את הגישה של מכרסמים.
אחסון מזון נכון, שימוש במיכלים אטומים ומכלי אשפה כבדים יסייעו להיפטר מחולדות מכיוון שהן לא יכולות להשתמש בחלל שלכם כמקור מזון.

דעו את ההבדלים בין איך לתפוס מכרסם לבין איך להרוג מכרסם.
יש דרכים קטלניות ולא קטלניות לתפוס מכרסם. עם זאת, לכידת מכרסמים במלכודות לא קטלנית משמע שהמכרסמים שתפסתם חיים ותצטרכו למצוא דרך להיפטר מהם. לעומת שימוש במלכודת שימוש לא נכון ברעלים עלול לגרום להצתברות של פגרי מכרסמים במקומות שאינם נגישים בביתכם, דבר שעלול לגרום להפצת ריחות לא נעימים והפצת מחלות.

מסיבות אלה, תמיד תעדיפו להתייעץ עם איש מקצוע כדי לקבוע מה השיטה היעילה ביותר לטיפול בבעית החולדות והעכברים בבית שלכם.

צואת מכרסמים היא אינדיקציה טובה לזיהוי בעיית המכרסמים שיש אולי תוקפת את ביתכם. צואת חולדות היא שחורה ומבריקה ואורכה כ1 – 2 סנטימטרים, ואילו צואת העכברים היא קטנה יותר כ1 – 0.5 סנטימטרים, חלקה עם קצוות מחודדים.

לוכד עכברים צואת חולדות

חולדות ועכברים הם שניהם ממשפחת המכרסמים, ולכן הם נורא דומים – ההבדל הגדול ביותר בניהם הוא הגודל שלהם.

חולדות הן גדולות וכבדות יותר בעוד שלעכברים יש גוף דק וקטן יותר.

עוד הבדל משמעותי שניתן להבחין בקלות הוא הזנב שלהם. לעכברים יש גם זנבות דקיקים וארוכים (ביחס לגודלם) ומכוסים בשיער, בהשוואה לזנבות של החולדות שהם קצרים יותר, עבים יותר וחסרי שיער.

לוכד עכברים השוואה בין עכבר לחולדה

לכל המאמרים

התייעצו איתנו...

השאירו פרטים נשמח לעזור