לוגו החרק שנמחק

הדברת פשפש המיטה

מדביר מומחה להדברת פשפש המיטה יבדוק את הבית שלכם, יזהה שבאמת מדובר בפשפשי מיטה, יבצע בדיקת נגיעות מקיפה ויתאים לכם טיפול משולב המשתמש בכמה טכניקות יחודיות להבעיה שלכם.

התייעצו עם המומחים שלנו להדברת פשפש המיטה

קבלו 10% הנחה על הזמנת מדביר להדברת פשפש המיטה ישירות מהאתר קוד: BYEPEST10

הדברת פשפש המיטה

הזמינו מומחה להדברת פשפש המיטה

לוכד עכברים מבצע הדברת עכברים

שירות הדברת פשפש המיטה

איך אנחנו נפתור לכם את הבעיה?

בדיקת לוכד עכברים

בדיקת יסודית

מדביר מומחה להדברת פשפש המיטה יבצע בדיקת פשפשים מקיפה בכל חדרי הבית על מנת לקבוע שבאמת מדובר בבעית פשפשים, וימצא היכן פשפשים עשויים להסתתר.

לוכד עכברים

טיפול מותאם

המומחה שלנו יתאים לכם טיפול המשלב חומרי הדברה, מכשור מתקדם ואיטום של כניסות פשפשים אפשריות. לאחר הטיפול המומחה יחזור לביקור נוסף על מנת לבדוק שהבעיה טופלה ב100%.

לוכד עכברים פינוי הפגר

נשאר במעקב

נגיע לבדיקת מעקב ובמידת הצורך נבצע טיפול נוסף ללא עלות וזאת כדי להבטיח לכם שקט נפשי ב100%. כי איתנו אתם יכולים להיות רגועים ההדברה מגובה בעד 36 חודשי אחריות בכתב.

הפשפשים חזרו?
כך גם אנחנו!

ביקורים חוזרים עד למיגור הבעיה במאת האחוזים ולמשך כ- 36 חודשים, להזמין דרכנו מדביר פירושו שקט נפשי ללא פשפש המיטה.

לוכד עכברים אחריות

באילו שיטות טיפול
אנו משתמשים להדברת פשפש המיטה?

טיפולים מותאמים ספציפית לבעיה...

אנו מציעים פתרונות מותאמים אישית להדברת פשפש המיטה. הכוללים שימוש בחומרים ידידותיים ומאושרים על ידי המשרד להגנת הסביבה, ומכשור מתקדם המאפשר לטפל בבעית פשפשי המיטה שלכם בכל שלבי השונים וזאת כי הם מתרבים במהירות ולכן צריך לטפל גם בביצים וגם בנימפות ובצעירים וגם כמובן בבוגרים. אם תטפלו רק בפשפשי המיטה הבוגרים, הפשפשים הצעירים עדיין ישארו במיטתכם ויתרבו.

 

אז, מהו הטיפול הטוב ביותר לבעית פשפש המיטה עבור הבית שלכם? זאת שאלה שהתשובה שלה משתנה מבית לבית ולכן מומחה להדברת פשפש המיטה צריך לבדוק כל חדר בביתכם ולהתאים טיפול בבהתאם לממצעים של הבדיקה. אזורים שונים בבית שלכם עשוים לדרוש טיפולים שונים.

החלק מהפתרונות שלנו להדברת פשפש המיטה...

  • שימוש בקיטור לחיסול הפשפשים בעזרת החום הגבוה 
  • חסימות מקומות מסתור ע"י איבוק עם אבקה מיוחדת 
  • שימוש בחומרי הדברה יעודיים להדברת פשפש המיטה
  • שאיבת הפשפשים והביצים ע"י שואב מיוחד
הדברת פשפש המיטה גילוי

התייעץ עם המומחים שלנו ללא עלות

נחזור אליכם בהמשך היום

אנו מומחים בלכידת עכברים

לוכד עכברים מחיר

כמה עולה הדברה נגד פשפש המיטה?

עלות בדיקת הימצאות של פשפש המיטה עולה 250₪, ובמידה ונמצאה נגיעות, עלות הבדיקה מקוזזת מעלות הטיפול. עלות טיפול לחדר אחד נאה בין 600₪ ועד ל1500₪ המחיר תלוי בעיקר ברמת הנגיעות של פשפשי המיטה. וכולל בתוכו את הבדיקה, הטיפול המותאם ועד 3 ביקורים חוזרים ללא עלות. מומחה ההדברה שלנו יאשר איתך שבאמת מדובר בנגיעות של פשפש המיטה. ונתאים לכם תכנית טיפול מותאמת אישית הלוקחת בחשבון את הגורמים השונים לבעיה שלכם. מכיוון שכל רמת נגיעות שונה, הטיפולים המומלצים עשויים להשתנות, אך יהיו מותאמים לטפל בצורה הטובה ביותר את בעיית פשפשי המיטה שלכם. כמובן שהמחיר כולל בתוכו גם את האחריות שתקבלו בכתב מהמדביר.

הדברת פשפש המיטה מדביר מומחה

איך אתם מטפלים בפשפש המיטה?

נתחיל בבדיקה יסודית של הבית שלכם כדי לקבוע שאכן מדובר בפשפש המיטה. לאחר מכן לפי ממצאי הבדיקה, אנו נתאים לכם פיתרון המשלב מספר טכניקות שיחסלו את כל פשפשי המיטה בבית שלכם. אפשרויות טיפול נפוצות הם: שימוש בחומרי הדברה, חימום ע״י קיטור כדי להרוג את הפשפשים בעזרת החום הגבוה, שאיבת ביצי הפשפשים בעזרת שואב מיוחד, איטום חורים ואיזורי מחבוא בעזרת אבקה מיוחדת. לאחר הטיפול אנו נשארים איתכם במעקב על מנת לוודא שהבעיה טופלה ב100% ובמקרה הצורך אנו נגיע לטיפול נוסף ללא עלות.

הדברת פשפש המיטה איך נראה

איך בודקים נגיעות של פשפש המיטה?

מכיוון שפשפשי המיטה פעילים בעיקר בלילה כשאתם נחים, לא תמיד מתאפשר לראות אותם בעין במקרים מסויימים. סימן נוסף הוא עקיצות שלהם והן מופיעות בצורה מרוכזת בדרך כלל על הגב או הבטן, אך לא כולם חווים תגובה לעקיצות שלהם. הסימנים המובהקים יותר להימצאות פשפשי המיטה הם העור שהם משילים, הביצים שלהם, כתמי צואה שלהם, וכתמי דם קטנים על הסדינים והפיג'מות שלכם. חפשו נקודות קטנות בצבעים חום, אדום, ולבן על המצעים בכפלי המזרון, מתחת למזרון ובמדיה והבחנתם באחד מסימנים הללו, אל תקחו צ׳אנסים והתקשרו למומחים שלנו להדברת פשפש המיטה כמה שיותר מהר לביצוע בדיקה.

שלבי ההתפתחות של פשפש המיטה

ממליצים +
1
עבודות +
1
מדבירים +
1
שביעות רצון %
1

טיפולים בפשפש המיטה שביצענו

התייעצו עם מגוון המומחים שלנו ללא עלות!

שוחחו איתנו וקבלו יעוץ והצעת מחיר בחינם לגמרי…

הנה כמה סיבות למה להזמין מדביר להדברת פשפש המיטה כמה שיותר מהר

פשפש המיטה זו בעיה הרבה יותר גדולה מסתם כמה עקיצות לא נעימות על הגב או הבטן. במידה וזיהתם אחד או יותר מהסימנים הנפוצים להימצאות פשפש המיטה או שיש לכם חשד אל תהססו והזמינו מדביר בהקדם. 

נגן וידאו אודות הדברת פשפש המיטה שלבי החיים שלהם

פשפש המיטה יכולים לגרום לתגובה אלרגית

תגובות אלרגיות קשות לעקיצות פשפש המיטה אינן נפוצות במיוחד, אך יכולות להיות תגובות קלות כמו נפיחות סביב העקיצה ועד גירוד חמור. לעומת זאת יש את התגובות האלרגיות הקשות עלולים לעקיצות פשפש המיטה כמו:

  • בחילה
  • חום
  • סחרחורת
  • קשיי נשימה
  • הקאה
 

במידה ואתם חווים אחד מהתסמינים הללו, התייעץ עם רופא בהקדם האפשרי.

כדי להרגיע אותכם על פי המרכז לבקרת מחלות האמריקני, פשפש המיטה אינו יכול לגרום לכם יותר מתגובה אלרגית ואינו יכול להפיץ מחלות כמו חרקים ומזיקים מסוימים.

 

פשפשי המיטה מתרבים במהירות

בכל יום, פשפש המיטה יכול להטיל בין ביצה אחת ל-12 ביצים, ובכל מהלך החייו הוא מטיל בין 200 ל-500 ביצים. המספרים מדברים בעד עצמם ביחוד שהצאצאים גם מתרבים באותה מהירות לכן צריך לטפל בבעיה כמה שיותר מהר לפני שהיא תצא מכלל שליטה, כדי לכם להקדים ולפנות למדביר מומחה להדברת פשפש המיטה לצורך בדיקה וטיפול, וכך תמנעו הדבקה של חדרים ובתים נוספים.

הם יכולים לשרוד כ- שנה ללא מזון

מחקרים מראים שפשפשי המיטה הבוגרים יכולים לשרוד יותר משנה ללא מזון. הם יכולים להסתתר ברהיטים, בבגדים, במזוודות, בשטיחים וכמובן במיטה שלכם. הם יכולים לחכות לכם הרבה זמן גם אם נסעתם לחופשה ארוכה או שסחבתם איתכם במזוודה מהטיול האחרון כמה פשפשים רעבים, הם יחכו לכם באיפוק רב עד שתגיעו לביתכם.

 

אתם לוקחים אותם לכל מקום

פשפשי המיטה הם טרמפיסטים מצטיינים. אתם יכולים לסחוב אותם על הבגדים שלכם ממקום למקום ללא בעיה וכך להדביק את ביתכם ובתים נוספים. דוגמאות טובות למקומות נפוצים לאיסופם הם: בתי מלון, מטוסים, ותחבורה ציבורית הם מקומות אידיאליים לאסוף את האורחים הלא רצויים הללו הישר לביתכם.

כדי לכם להזמין מדביר להדברת פשפש המיטה בהקדם

זיהוי של פשפש המיטה בבית שלכם יכול להיות משימה מאתגרת למי שאינו איש מקצוע. ככל שתקדימו לטפל בהדבקה של פשפשי המיטה, כך תמנעו נדידה שלהם לאיזורים נוספים בבית שלכם. הזמנת מומחה לביצוע בדיקה תקל ממכם את משך הזמן שאתה מקדישים בחיפוש אחרי הפתרון. כשהפיתרון נמצא ממש כאן, התקשרו עכשיו.

 

המלצות חמות

שאלות נפוצות בנושא הדברת פשפש המיטה

יכול להיות שלעולם לא תראו אותם, אבל אם הם נוכחים, אתם יכולים לאתר סימנים מסויימים שהם משאירים אחריהם. כמו כתמי דם על הסדינים או הפיג'מה שלכם, הצואה שלהם שנראת כמו כתמי חלודה זעירים על המזרון או הסדינים שלכם, והתעוררות עם גירוד או עקיצות באיזור הגב או הבטן. במידה ואתם רואים אחד מהסימנים הללו, מהרו לטפל בבעיה ולהזמין מדביר שיבצע בדיקת נגיעות פשפשים.

 

פשפש המיטה הוא טפיל. הם מוצצים דם אנושי. הם גם מוצצים דם של בעלי חיים בעלי דם חם, אבל הם בעיקר נטפלים לבני אדם כי פשפשי המיטה מותאמים להאכלה מבני אדם. 

אורכם של פשפשי המיטה בוגרים יכול להיות באורך של 1 עד 7 מילימטרים, שהוא גדול שאפשר לראות בעין בלתי מזוינת. עם זאת, פשפשי המיטה הם מומחים במציאת מקומות מסתור, כך שאולי לא תבחינו בהם כלל. הם נוטים להסתתר בתוך החריצים במזרן או ברהיטים שלכם, ומופיעים רק כאשר אתם או חיות המחמד שלכם נוכחים באיזור הנגיעות מספיק זמן כדי שהם ירגישו בנוח לצאת לארוחה נוספת.

פשפשי המיטה אינם ידועים כמעבירי פתוגנים הגורמי למחלות, אך עקיצותיהם עלולות לעורר גירוי ואף לגרום לתגובה אלרגית. שלא נדבר על החוסר נוכחות  הפסיכולוגיות בידיעה שהם ישנים איתכם במיטה יחד שזה לבד עלול לגרום לחרדה, לחץ ואפילו נדודי שינה.

אפקט ההדברה של פשפש המיטה מתחיל לפעול באופן מידי, אך יכול להיות שעדיין תראו פשפשים לאחר הטיפול לפרק זמן קצר. וזאת הסיבה למה נשאר איתכם במעקב על מנת לוודא שהפשפשים נעלמו מהבית שלכם ב100%.

פשפש המיטה כן יכול לחזור לאחר הטיפול מאחר שהם יכולים להיכנס לביתכם בכל עת על ידי נשיאתם על הבגדים, המזוודות או הרהיטים, או אפילו מהדירות הסמוכות אליכם. עם זאת, מומחי ההדברה שלנו יתנו לכם אחריות מלאה שתיתן לכם שקט נפשי וכך שבמידה שפשפשי המיטה יחזרו נגיע לטיפול נוסף ללא עלות.

לכל המאמרים

התייעצו איתנו...

השאירו פרטים נשמח לעזור