לוגו החרק שנמחק

הדברת טרמיטים

מדביר מומחה להדברת טרמיטים יבדוק את ביתכם, ובעזרת מכשור ושיטות מתקדמות יאתר את מושבות הטרמיטים, ויתאים לכם תוכנית הדברה שתפטור לכם את בעיית הטרמיטים ותמנע את חזרתם

התייעצו עם המומחים שלנו להדברת טרמיטים

קבלו 10% הנחה על הזמנת מדביר טרמיטים ישירות מהאתר קוד: BYEPEST10

הזמינו הדברת טרמיטים עוד היום

לוכד עכברים מבצע הדברת עכברים

שירות הדברת טרמיטים

איך מדביר טרמיטים יפתור לכם את הבעיה?

בדיקת לוכד עכברים

בדיקת טרמיטים

מדביר מומחה להדברת טרמיטים יבצע בדיקה יסודית על מנת למצוא היכן נמצאות מושבות הטרמיטים בביתכם.

לוכד עכברים

התאמת הטיפול

בהתאם לממצעי הבדיקה נתאים טיפול המשלב את שיטות ההדברה הנחוצות לפיתרון הבעיה ומניעת חזרתם.

לוכד עכברים פינוי הפגר

ביצוע ההדברה

נבצע טיפול מקיף לבעית הטרמיטים בשלושה חלקים. פנים הבית, חלקו החיצוני ואזוריו הפגיעים וזאת על מנת ליצור הגנה מפני הידבקות נוספת של ביתכם בטרמטים.

הטרמיטים חזרו?
כך גם אנחנו!

ביקורים חוזרים עד למיגור הבעיה במאת האחוזים ולמשך כ-3 שנים, להזמין דרכנו הדברת טרמיטים זה שקט נפשי ובית ללא טרמיטים.

לוכד עכברים אחריות

מהן השיטות הטיפול
שאנו משתמשים להדברת הטרמיטים?

מדבירים באחריות ושומרים סביבתכם...

טרמיטים עלולים לגרום לנזק חמור מאוד לביתכם, ואך להשפיע על חזקו של המבנה. נזקי טרמיטים עלולים להיות יקרים מאוד לתיקון. לכן צריך לזהות את הבעיה בזמן.

הצעד הראשון במניעת טרמיטים הוא לזהות בכלל שיש לכם בעיה כזו. טרמיטים אוכלים עץ מבפנים ועד לכך שזה נראה לעין, כך שאנשים לא מקצועים עלולים לא לזהות את הבעיה כלל ובמשך תקופת זמן ארוכה, ובמשך הזמן הזה הם גורמים לנזקים משמעותים עוד לפני שאתם מבינים בכלל שיש לכם בעיה. לכן זיהוי נכון של הבעיה הוא הצעד ראשון לפיתרון שלה. קבעו בדיקת זיהוי עם מדביר טרמיטים מומחה.

לאחר זיהוי מבוסס היטב של מכת הטרמיטים, השלב הבא הוא להחליט מהו הטיפול המתאים עבור הבית שלכם. הטיפולים תלויים במגוון רחב של משתנים כגון סוג הטרמיטים איתו אתם מתמודדים, חומרת הנגיעות, סוג וגודל הבית שלכם ועוד.

 

חלק מהפתרונות שלנו להדברת טרמיטים...

 • התמנת קוטלי טרמיטים נוזלים באדמה.
 • פיזור פיתיונות טרמיטים באיזורי הנגיעות באופן אסטרטגי.
 • טיפול ישיר בעץ הנגוע בעזרת תרסיסים ובקצפים מוזרקים לעץ.
 • מניעה באמצעות הפצת חומרים במיקומים שעלולה להתפתח נגיעות.
הדברת טרמיטים נזקי טרמיטי עץ

התייעץ עם המומחים שלנו ללא עלות

נחזור אליכם בהמשך היום

אנו מומחים בהדברת טרמיטים

לוכד עכברים מחיר

כמה עולה הדברת טרמיטים?

בין אם יש לכם טרמיטים במשקוף, בקיר, בפרגולה או אפילו המחסן שלכם נגוע בהם אנו משתמשים בשיטות ומכשור המתקדמים והיעילים ביותר שקיימים בתעשייה. אנו מתאימים את תוכנית ההדברה על פי הממצעים של הבדיקות המקיפות שנבצע לביתכם וזאת על מנת להבטיח לכם תוצאות שבאמת יפתרו לכם את בעית הטרמיטים. לכן המחיר של הדברת טרמיטים יכול להשתנות לפי סוג טרמיטים, גודל הבית ועוד. הערכה גסה היא לומר שהמחירים נאים החל מ400₪ ועד 3000₪ ויותר כמובן הכל תלוי בסוג הבעיה עם זאת, אתה יכולים ליצור איתנו קשר על מנת לקבל הצעת מחיר מדוייקת.

איך מטפלים בבעית טרמיטים?

טיפול בטרמיטים תלוי בגורמים רבים, לרבות סוג הטרמיטים שפלשו לביתכם, היקף הנגיעות. טיפול בטרמיטים הוא תהליך מסובך ומלא ניואנסים שעדיף להשאיר לאיש מקצוע. טיפול מקצועי על ידי מדביר מומחה לטרמיטים כולל בדיקת נגיעות מקיפה, התאמת הטיפול בהתאם לתוצאות הבדיקה ושימוש בשיטות מתקדמות לחיסול מושבת הטרמיטים. בהשוואה לטיפול מקצועי בטרמיטים, ישנם שיטות עשה זאת בעצמך שהן לרוב אינן יעילות ואף עלולות לעלות לכם יותר כסף מאשר במידה והבעיה לא טופלה כראוי.

כך תדעו אם יש לכם טרמיטים בבית?

הטרמיטים הם קטנים מאוד, ורובם מבלים את חייהם מתחת לאדמה, מה שעלול להקשות את הזיהוי שלהם למי שאינו מומחה לבעיות טרמיטים. עם זאת, הטרמיטים משאירים אחריהם סימנים שניתן להבחין בהם. כגון צינורות בוץ, שלפוחיות בריצוף עץ, רעשי נקישה המגיעים מהקירות, כנפיים שנשרו או עץ חלול, במדיה ומצאתם אחד מהסימנים הללו ייתכן מאוד שיש לכם טרמיטים בבית. גם אם אינכם רואים טרמיטים או עדות לטרמיטים, אך יש לכם חשד לנגיעות טרמיטים בביתכם צרו איתנו קשר לביצוע בדיקה, מכיוון שהם יכולים להישאר מוסתרים ללא עדות נראת לעין במשך שנים ובנתיים ליצור נזקים אדירים שאפשר למנוע.

סוגי טרמיטים

ממליצים +
1
עבודות +
1
מדבירים +
1
שביעות רצון %
1

הדברות טרמיטים שביצענו

התייעצו עם מגוון המומחים שלנו ללא עלות!

שוחחו איתנו וקבלו יעוץ והצעת מחיר בחינם לגמרי…

למה כדי לכם לטפל בבעית הטרמיטים כמה שיותר מהר

טרמיטים עלולים להיות הסיוט הנורא ביותר למי שביתו מותקף מהם, מכיוון שהם מהווים סיכון רציני למבנה, לרהיטים, למשקופים ובעצם סיכון לכל מה שעשוי מעץ. במידה ולא מבצעים בדיקה נכון ולא מטפלים היטב בבעיה, מושבות הטרמיטים עלולות להמשיך להתפתח בתוך קירות הבית שלכם ולהדביק משקופים ורהיטי עץ נוספים בטרמיטים, בקיצור כדי לכם לטפל בבעית הטרמיטים כמה שיותר מהר ולמנוע נזק מבני משמעותי שעשוי לדרוש ממכם תיקונים יקרים.

הדברת טרמיטים בתעלות

תיקון נזקי הטרמיטים יקר

טרמיטים רעבים פלשו לביתכם? זה עלול לגרום לנזקים יקרים מאוד. המזיקים האלו יכולים לגרום לנזקים בשווי אלפי שקלים ואף יותר. לדוגמא, הטרמיטים עלולים לגרום לשלפוחיות בריצופי הפרקט, או לפגוע ברהיטי עץ על ידי אכילתם מבפנים וחילולם. בהשוואה לנזקים היקרים שטרמיטים עלולים לגרום לביתכם, עלות הטיפול בטרמיטים ובדיקה נמוכות בהרבה שווה לכם להזמין מדביר לבדיקה שיתן לכם נחת ושקט נפשי.

טרמיטים מתפשטים בביתכם במהירות

לאנשים לא מנוסים קשה מאוד לזהות אותם, ובנתיים הטרמיטים יכולים להישאר בביתכם או בעסק שלכם במשך שנים עד שתתחילו לראות סימנים גלויים זה כבר עלול להיות מאוחר מידי. בזמן הזה שהם בלתי גלויים לעין אוכלוסיתם גדלה ומתרבה במהירות. מושבות טרמיטים בוגרות מכילות כ- 60,000 ובמקרים מסויימים יכולות להגיע למיליון טרמיטים! גילוי מוקדם וטיפול בבעיה בהחלט יכול למנוע לכם נזקים מיותרים.

אם לא תטפלו זה יהיה מאוחר מידי לתקן

במקרים נדירים ישנם מקרים חריפים של נגיעות טרמיטים מזנים הרסנים שעלולים לגרום לנזק משמעותי במהירות דוגמא טובה היא הטרמיט הפורמוסי, הוא סוג של טרמיט תת קרקעי. מושבת טרמיטים פורמוסים גדולה עלולה לגרום לנזק רב לביתכם תוך זמן קצר מאוד , אם לא מטפלים בה. 

למינים אחרים של טרמיטים יידרש זמן נוסף על מנת לגרום לאותה כמות נזקים כמו טרמיטים פורמוסים, שכן גודל המושבה של מינים אחרים קטן בהרבה מהפורמוסים. אך יש לזכור שסוג הטרמיטים שיש לכם בבית לא משנה את העובדה שהם בנתיים אוכלים את ביתכם ויוצרים נזקים שאתם יכולים למנוע! התקשרו אלינו ושימו סוף לבעיית הטרמיטים.

שמושבה גדלה לבגרות, סימני פעילות בדרך כלל הופכים בולטים יותר. אם יש לכם חשד שיש לכם טרמיטים כדי לכם להזמין מדביר מומחה לטרמיטים לבדיקת זיהוי נגיעות של טרמיטים בעוד הנזק מינימלי והתיקונים זולים יותר.

נגן וידאו אודות הדברת טרמיטים עובדה על טרמיטים

איך מונעים טרמיטים

מנעו מהם את הצרכים שבגללם מלחתחילה הם פולשים לביתכם. שינוי של התנאים והסביבה שבה הם מחפשים בבית או הבניין שלכם על מנת להפוך את איזור מגורכם לפחות אטרקטיבי עבור הטרמיטים וזה ימנע נגיעות של טרמיטים. הדברים העיקרים שהם מחפשים הם איזורים לחים וחמימים לחיות בהם ומזון (עץ המספק עבורם חומר מזין בשם תאית). חפשו איזורים לחים ומצאו דרכים להפחתת הלחות באיזורים הללו. למשל תיקון צנרת דולפת ולוודא שכל הניקוז זורם היטב יכול להפחית את לחות באיזורים מסויימים. עוד דרך טובה למניעת טרמיטים היא לוודא ששיחים ועצים לא יבואו במגע עם המבנה.

מהם הסימנים של טרמיטים

למרות אורח חייהם הסמוי, הטרמיטים משאירים אחריהם סימנים לנוכחותם. כדי להימנע מהתייבשות, טרמיטים תת-קרקעיים מייצרים צינורות בוץ לאורך קירות, גדרות ומדרגות שיעזרו להם לנוע בין המושבה למקורות המזון. הישארו במעקב אחרי קווי הבוץ היבשים והלחים, במיוחד במקומות כמו מרתפים ובמוסכים. שימו לב לסימנים כמו עץ מנוקד, פסים על העץ, או מראה מעוות של רהיטים, משקופים קירות או כל דבר שעשוי מעץ. הסימנים הללו עשויים להעיד על קיומם של טרמיטים מתחת לפני השטח. בנוסף, דפיקה על עץ שמשמיע צליל חלול מעידה בדרך כלל על נזק של טרמיטים.

איך תדעו שיש לכם טרמיטים בקיר?

הדברת טרמיטים בקיר

חשוב לזכור שטרמיטים יכולים להיות זמן רב בביתכם מבלי שתבחינו בהם הם יהיו בתוך הקירות ורצפות שלכם ויצרו נזקים. בדיקה על ידי מומחה לטרמיטים יכולה לסייע באיתור פעילות לפני שהטרמיטים יספיקו לגרום לנזק משמעותי.

 

הנה כמה דרכים שתוכלו לזהות טרמיטים בקיר 

 1. חורי סיכה קטנים, ייתכן שתראו לכלוך בחורים האלו תלוי בזן הטרמיטים.
 2. קווים חלשים על קיר גבס. 
 3. צליל חלול שאתם נוקשים על הקיר.
 4. צבע מבעבע או מתקלף מהקיר.
 5. לוחות בסיס שמתפוררים בלחץ קל.
 6. דלתות או חלונות תקועים.

נזקים נפוצים טרמיטים בקיר?

מושבות טרמיטים תת קרקעיות מתפתחות במהירות ויכולות להיות גדולות מאוד, אם אתם מבחינים בפעילות כלשהי, סיכוי טוב שהפעילות שמצאתם היא לא היחידה וכנראה שיש עוד טרמיטים רבים בקרבת מקום. לכן, כדאי לערוך בדיקת טרמיטים במידה ואיתרתם פעילות כלשהי  על מנת למנוע או לצמצם כמות הנזק שנגרם מהטרמיטים.

נזקים הנראים כמו נזקי מים

הנזקים הללו הם עדויות של טרמיטים תת קרקעיים ועל קירות ותקרות הנזקים נראים ברוב המקרים כמו השלבים ההתחלתיים של נזקי מים.

שימו לב לדברים הבאים:

 • עץ מתפתל
 • קיר גבס דהוי
 • צבע עם בועות בתוכו
 

טרמיטים תת קרקעיים יוצרים מבוכים באזורים שבהם הם מתגוררים , במידה ואתם רואים חורים קטנים בגודל של סיכות בקירות או שיש לכם ספק שיש לכם טרמיטים התקשרו למדביר מומחה לטרמיטים בהקדם.

נזקי קיר טרמיטי עץ יבש

טרמיטי עץ יבש חיים בתוך העץ וניזונים מעץ. הם נמשכים במיוחד לקירות משובצים, אזורי עליית גג ורהיטים. הם לא צרכים  כלל מגע עם אדמה, והמושבות שלהם בדרך כלל קטנות יותר משל הטרמיטים התת קרקעים. עקב גודל המושבה הקטן יותר שלהם, קשה לזהות עדויות לפעילותם.

עץ שנשמע חלול

סימן עיקרי לנגיעות של טרמיטי עץ יבש הוא עץ חלול, מכיוון שהם אוכלים את העץ מבפנים החוצה. אם הקירות שלכם נשמעים חלולים כשאתם מקשים עליהם או שאתם מגלים שהעץ פתאום מתפורר כשנוגעים בו, יכול להיות מאוד שיש לכם בעיית טרמיטים. כשהטרמיטים כבר עמוק בתוך העץ, יתכן שממש תוכלו לראות את המבוכים שהם יוצרים. זה אפשרי שזה יקרה בקירות, ברהיטים או בלוחות הרצפה שלכם. אם אתם יכולים לראות את המבוכים, כנראה שיש נגיעות מלאה. ברגע שאתה מזהה סימנים כלשהם התקשר למדביר מומחה להדברת הטרמיטים.

הדברת טרמיטים בקיר

המקום בו הטרמיטים גורמים לנזק הגדול ביותר הוא לקירות, יותר מאשר רוב חלקי הבית עם זאת, עדיין ניתן למנוע נזק של טרמיטים לקירות. באמצעות בדיקת טרמיטים על ידי מומחה להדברת טרמיטים, המדביר יתאים לביתכם טיפול בהתאם לרמת הנגיעות, ויבחר בשיטות ובהחומרים הנכונים, לטיפול מיטבי בבעית הטרמיטים שלכם.

אל תתנו לטרמיטים לאכול לכם את הבית, התקשרו אלינו והזמינו בדיקת טרמיטים.

לא בטוחים שטרמיטים זו הבעיה?

אל תשאירו בספק, אתם יכולים למנוע נזקים רבים!

ארבעת הסיבות לכך שהבית שלכם בסיכון לפלישת טרמיטים:

טמפרטורה 

כל מקום המשתמש בבקרת אקלים כל השנה יעזור ליצור את הטמפ׳ האופטימלית עבור הטרמיטים (חמימה).

לחות

לחות באיזורים מסויימים בבית שלכם יכולה למשוך טרמיטים.

מזון

כל דבר שעשוי מעץ נמצא בסיכון להתקפת טרמיטים. 

גישה

טרמיטים יכולים להיכנס לביתכם דרך סדקים או כל פתח קטן המאפשר להם להיכנס.

סימני אזהרה של טרמיטים

יכול להיות שיהיה לכם מאוד קשה לראות סימנים לטרמיטים מכיוון שהם חיים ממש בתוך העץ או מתחת לאדמה.  אך לעתים קרובות הם משאירים אחריהם רמזים. הנה מה יש לכם לחפש:

נזקי עץ

טרמיטים אוכלים את העץ מבפנים החוצה וגורמים לו להיות חלול ולפעמים הם משאירים חורים בגודל של סיכה בעץ.

כנפיים זרוקות

לעיתים הם משאילים את כנפיהם ומשאירים אחריהם ערימות קטנות של כנפיים. ניתן למצוא כנפיים הללו סביב הבית שלכם או בקורי עכבישים.

צינורות בוץ

טרמיטים תת קרקעיים בונים צינורות מחסה מבוץ שמשמים להם כשבילים בטוחים בין המושבה לעצים שהם אוכלים. ניתן למצוא צינורות אלו גם מבפנים של הבית וגם מבחוץ הבית והם עשויים מפיסות קטנות של אדמה, עץ ופסולת. צינורות האלו משמשות אותם לשימור הלחות החיונית להישרדותם וגם להגנה על המושבה מפני כל טורף בקרבת מקום.

צואת טרמיטים

חלק מהטרמיטים ישאירו אחריהם צואה. הנראת כמו נקודות אפורות קטנות. צואה זו מעידה לעתים קרובות על כך שהעץ שורץ בטרמיטים.

גרים באזור שידוע שיש בו טרמיטים? הנה המקומות בבית שלכם שכדאי לכם לשים לב אליהם

פתחי גג, ציפוי וחלונות:
בכל מקום בביתכם יש כניסות פוטנציאליות לחדירת טרמיטים. אז קחו שימו לב לאיזורים כמו חיבורי חלונות, המרזבים ופתחי האוורור של הגג.

אינסטלציה:
לחות יכול למשוך טרמיטים. תיקון של דליפות למינהם היא דרך מעולה למנוע הצטברות של לחות.
בידוד קצף:
טרמיטים נעים במהירות בבידודי קצף דבר שעלול לגרום, לחדירתם למוצרי עץ הקרובים או קירות הקשורים לבידודים אלו
גדרות עץ:
תסתכלו על הגדרות שלכם ותבדקו אם יש נזקים. אם העץ של הגדרות נוגע באדמה זה יכול להיות יעד אטרקטיבי עבור הטרמיטים.
עצי הסקה (פסולת עץ או גזעי עץ):
זכרו שכל עץ הנוגע באדמה הוא דרך מושלמות לטרמיטים להיכנס לביתכם. תסתכלו סביב הבית שלכם אם ישנה פסולת עץ או עצי הסקה מיותרים והיפטרו מהם.
מזגן מתפטף:
לחות חיונית להישרדות מושבות טרמיטים. הקפידו על טיפול הנדרש במזגן מתפטף על מנת להקטין את ייצור הלחות.
מרזבים:
טרמיטים אוהבים לחות. אז שימו לב לנזילות מהמרזבים ואפשרו להם לזרום בצורה חלקה כדי למנוע עוד לחות מיותרת.

כמה זמן מחזיקה הדברת טרמיטים?

תלוי בסוג הטיפול כמובן, ישנם טיפולים בעלי אפקט ארוך יותר מאחרים אך בגדול הדברת טרמיטים מחזיקה בין 2-5 שנים של שקט ללא המזיקים הללו. שזה גם הזמנים שהמדביר יתן לכם אחריות על העבודתו כך שתיהיו רגועים שהבעיה תיפטר.

הדברת טרמיטים מצריכה מומחיות של בעל מקצוע

הדברת טרמיטים זה עסק לאיש מקצוע מנוסה ומומחה ספציפית לבעיות טרמיטים. על מנת שההדברה תיהיה יעילה מדביר הטרמיטים צריך לבצע בדיקה כמו שצריך ולאתר את כל איזורי הנגיעות המצריכים טיפול. ובהתאם לממצאי הבדיקה להתאים את אופן ושיטות הטיפול, אנו מומחים לבעיות טרמיטים מהקלות ועד הקשות ביותר ראינו כבר את הכל וגם את הבעיה שלכם נצליח לפתור. התקשרו אלינו על מנת לקבוע בדיקת טרמיטים ושמרו על הבית שלכם.

המלצות חמות

שאלות נפוצות בנושא הדברת טרמיטים

התפשטות טרמיטים דורשת בדרך כלל את תשומת הלב של מדביר טרמיטים מוסמך. רוב מקרי הנגיעות דורשים שימוש בקוטלי טרמיטים, דבר שעשוי להיות מסוכן לשימוש לאנשים שאינם מדבירים מורשים להדברת טרמיטים. רק אנשי מקצוע בתחום ההדברה הם בעלי ההסמכויות והניסיון המתאימים כדי להשתמש בקוטלי טרמיטים בצורה בטוחה ונכונה, יש לכם בעית טרמיטים? קראו למדביר טרמיטים מורשה שיתאים לבעיה שלכם טיפול הולם.

מושבות טרמיטים מכילות שלוש קאסטות חברתיות עיקריות: פועלים, חיילים ורביות. כל קסטה וסוג טרמיט שונה מעט במראה. ככלל, טרמיטים תת-קרקעיים מייצרים פועלים קטנים יותר של כ-6 מ"מ, בעוד שגודלם של טרמיטים מעץ לח הוא כ-20 מ"מ. לחיילי טרמיטים יש לסת התחתונה מוגדלת, ולרביות יש שני זוגות של כנפיים כמעט זהות. לחברי כל קאסטה שלושה חלקי גוף: ראש עם זוג אנטנות מפולחות, בית חזה ובטן. החרקים נראים בצבע חום לבנבן עד כמעט שחור.

הבדלים בין טרמיטים לנמלים

מכיוון שהם נראים דומים, אנשים יכולים לעתים קרובות לבלבל טרמיטים עם נמלים מעופפות או נמלים נגרים. הסוג היחיד של טרמיטים שיש לו כנפיים הוא נחיל הרבייה בעוד שיש כמה מיני נמלים שמייצרים רבייה מכונפות כולל נמלים נגרים, נמלים מדרכה ונמלים ביתיות ריחניות. גם נחילי נמלים וגם נחילי טרמיטים פעילים באותה תקופה של השנה ובתנאי מזג אוויר דומים מה שמקשה עוד יותר להבחין בהבדל.

הנה כמה דברים שצריך לחפש כדי לזהות את ההבדל בין נמלים מעופפות וטרמיטים. שימו לב במיוחד לשלושת חלקי הגוף הללו: האנטנות, המותניים והכנפיים.

לטרמיטים יש אנטנות ישרות בעוד לנמלים כפופות בזווית.
המותניים של טרמיט רחבות ואחידות עם שאר גופו בעוד הנמלים צרות מאוד
כנפיים על טרמיט יהיו באורך שווה ובנמלה הכנפיים הקדמיות גדולות משמעותית מהכנפיים האחוריות
נחילי טרמיטים חכמים בצבע הם שחורים, נמלים מעופפות בדרך כלל חומות-אדמדמות ונמלים נגרים גדולות ושחורות בצורה יוצאת דופן.

טרמיטים יכולים לנשוך ולעקוץ, אך נשיכות האלו אינם רעילות. גם טרמיטים לא ידועים כנושאים מחלות מזיקות לבני אדם. אך, אנשים שגרים בבתים עם נגיעות טרמיטים עלולים לפתח תגובות אלרגיות ואף התקפי אסטמה.

טרמיטים מפיקים חומרים מזינים בעיקר מעץ מכיוון שהוא מכיל חומר מזין הנקרא תאית. לכן המזיקים הללו אוכלים עצים חיים או מתים, זרדים, שורשים, דשא, פסולת עץ, נייר, קרטון, סיבים, כותנה וחומרים צמחיים אחרים.

לכל המאמרים

התייעצו איתנו...

השאירו פרטים נשמח לעזור