לוגו החרק שנמחק

אחריות על הדברה, דעו מה מגיע לכם!

רגע לפני שאתם קוראים!
אנחנו מזמינים אותכם להתייעץ איתנו על הבעיה שלכם בחינם לגמרי

תוכן עניינים

כל מדביר או כל חברת הדברה, מעניקים אחריות בצורה שונה. קודם כל חשוב להבין כי האחריות משתנה ונקבעת לפי עמידות המזיק שמדבירים וסוג ההדברה שאתם מבצעים גם העונה בשנה היא פאקטור לאורך תקופת האחריות. אך אחריות היא לא דבר שמובן מאילו לכל מדביר ויש גם מדבירים שלא מספקים אחריות על ההדברה למרות שאתם זכאים לה! ולכן כדי לכם לדעת מהי תקופת האחריות שאתם זכאים לה ומה היא כוללת.

למה זה חשוב לקבל אחריות על הדברה?

במזג האוויר הישראלי יש לפחות שבעה חודשי שטופי שמש וטמפרטורה גבוהה יחסית. מזג האוויר החם מושך לביתכם מזיקים ומכרסמים שונים. כמובן שלא רק מזג האוויר הוא הפקטור היחידי כאן שמושך "אורחים" לא רצויים. אלא גם חוסר הקפדה על ניקיון ברחבי הבית מושכת אותם. שלושת חודשי הקיץ הם הקשים ביותר. אך כדי שלא תמצאו את עצמכם משלמים על הדברה פעמיים במשך אותה עונה. כדי לכם להזמין מדביר שלוקח אחריות על העבודה שביצע.

האם הדברה עם אחריות מעידה על מדביר שניתן לסמוך עליו?

כמובן, אחריות מעידה על כך שהמדביר עומד מאחורי העבודה שהוא ביצע וכך זה אומר שביצע אותה טוב , אך גם אם המדביר נותן לכם אחריות, עליכם לוודא שאתם מקבלים את תקופת האחריות בכתב ואת האחריות הנרחבת ביותר שמגיע לכם לקבל. בעוד ומדביר אחד ייתן שלושה חודשי אחריות על הדברה מסויימת, מדביר אחר אתם תקבלו חצי שנה אחריות ואף יותר, אז ממה נובע ההבדל? הבדל הוא עצום, מפני שישנם זנים שונים של מזיקים חלקם עמידים יותר וחלקם פחות עמידות המזיקים משתנה מעונה לעונה וישנה אפשרות שהמזיקים יחזרו, לפיכך תקופת האחריות מצד אחד מעידה על המדביר שניתן לסמוך עליו ומצד שני משתנה בהתאם לסוג המזיק ולתקופה בשנה.

כמה זמן אחריות נהוג לקבל על הדברה?

אחריות על הדברת ג'וקים: זה תלוי באיזה תיקן מדובר.ישנם שני סוגי תיקנים תיקן אמריקאי הנפוץ ביותר, ותיקן גרמני (קטן יותר ונפוץ בעיקר באיזור המטבח).

אחריות על התיקן האמריקאי היא של כ-6 חודשים, במידה וההדברה בוצעה בתוך הבית שלכם. לא נהוג לתת אחריות על הדברה בשטחים שמחוץ לבית שלכם או בשטחי הבניין המשותף. 

אחריות על תיקן גרמני היא של כ- 3 חודשים, וזאת כי עמידותם חזקה יותר וקל מאוד שהם יחזרו במידה ולא שומרים על ניקיון בבית תקופת האחריות משתנה ממדביר למדביר.

אחריות על הדברת נמלים: לרוב, אם הזמנתם הדברה רגילה היא תהיה נגד ג'וקים ונמלים יחד. ואולם, שימו לב שהאחריות על ריסוס רגיל היא למשך כ-3 חודשים עבור חזרת הנמלים לביתכם ושל כ-6 חודשים, אם ההדברה התבצעה לא רק באמצעות ריסוס, אלא גם באמצעות פתיונות ג'ל. 

אחריות על הדברת יתושים: הדברת מעופפים זו הדברה נקודתית שלא כוללת אחריות. והיא מחזיקה בין שבועיים ל-3 חודשים. 

אחריות על הדברת פשפש המיטה: תקופת האחריות תלויה באופן טיפול הבעיה במידה וכל החדרים בבית טופלו אתם זכאים לאחריות של כ- שנתיים על ההדברה. במידה ולא בוצע טיפול מקיף בכלל החדרים בבית לא תיהיו זכאים לאחריות.

אחריות על הדברת פרעושים: במידה ואתם מגדלים חיית מחמד האחריות ניתנת ל-3 חודשים בלבד. אם אתם לא מגדלים חיית מחמד, תקבלו אחריות ארוכה יותר לתקופה של כ-6 חודשים. 

אחריות על הדברת קרציות: נהוג לתת אחריות של 3 חודשים לשטחים שמחוץ לבית ו- 6 חודשים בתוך הבית.

אחריות על הדברת מכרסמים: נהוג להעניק אחריות של חודש בלבד. זאת, למרות שלעתים דרושים 3-4 ביקורים של המדביר. 

אחריות על הדברת כיני יונים: בדרך כלל תקבלו 3 חודשי אחריות לשטחים שמחוץ לבית ו- 6 חודשים לשטחי הבית עצמו.

אחריות על הדברת טרמיטים: תקופת האחריות תלויה במספר פאקטורים עיקרים כגון האם הבעיה טופלה באופן מלא ומאיפה הבעיה התחילה בכלל במידה והבעיה טופלה באופן מלא אתם זכאים לאחריות של כ- שנתיים על ההדברה.

מה עוד כדאי לבדוק לפני שמזמינים מדביר?

בדקו שהמדביר בעל רישיון הדברה בתוקף מטעם המשרד להגנת הסביבה. מכיוון שעבודתו מערבת שימוש בחומרים רעילים וישנה סכנה בשימוש החומרים במינונים מסויימים. דבר שאף יכול לסכן את דיירי הבית ואת חיות המחמד שלכם. 

חשוב מאוד שהרישיון ההדברה של המדביר יהיה בתוקף, שימו לב שזהו רשיון של המדביר שמבצע את העבודה ולא של המעסיק שלו. אל תזלזלו בכך,שכן מפעם לפעם אנו שומעים בחדשות על מקרים בהן הדברה נגמרה בטרגדיה נוראית.

מדביר חייב להשאיר לך העתק יומן ביצוע של פעולת ההדברה שהוא ביצע. המסמך חייב להכיל:

1. שמו של התכשיר בו השתמש

2. שמו של החומר הפעיל + הריכוז שלו

3. סוגו של המזיק אותו הדביר

4. שמו של המדביר וחתימה

5.כמובן אחריות בכתב על ההדברה

תוודאו שהצעת המחיר שקיבלתם הוגנת

 האחריות שניתנת לכם אחלה! המדביר מורשה ובעל רשיון מעולה! אך חשוב לבדוק שקיבלתם מחיר טוב והוגן. בדקו אם המחיר שקיבלתם הוגן כמובן שתוכלו תמיד להתייעץ איתנו בטלפון.

עקבו אחרינו ברשתות

פייסבוק | אינסטגרם | התייעצו איתנו בוואטספ

שאלות נפוצות

מה הסיבה הבדלים בתקופות האחריות?

אלו הסיבות העיקריות לכך שיש הבדלים בתקופת האחריות…

1.ביולוגית: לכל מזיק ומזיק יש מאפיינים ביולוגים שונים, כגון כוח עמידות מסויים לחומרים הדברה, קצב התרבות, עונת פעילות.

2.מאפייני התנהגות: היכן המזיק מתרבה, איפה הוא מסתתר, איזה מזון הוא מעדיף, מה יכולת הישרדות שלו ללא מים ומזון.

כל אלו פאקטורים שמשתנים ממזיק למזיק ולכן יוצרים הבדלים בתקופת האחריות הניתנת על ההדברה.

האם יש אחריות על כל הדברה?

ברוב המקרים כן תקבלו אחריות על ההדברה אך ישנם מזיקים ספציפים שלא נהוג לתת אחריות על ההדברה כמו הדברת מעופפים שעליה לא נהוג לתת.

מה האחריות נותנת לי

הכי פשוט במידה וההדברה לא הייתה יעילה והמזיקים חזרו בתקופת האחריות, צלצלו למדביר שנתן לכם אותה והזמינו אותו. המדביר יגיע וישלים את העבודה שנותר לעשות.

שימו לב חלק מהמדבירים ידרשו ממכם בין 80₪-100₪ על מנת לכסות את עלות הנסיעה.

שתפו את המאמר
החרק שנמחק - חברת הדברה

אנחנו החרק שנמחק, מטרתנו העיקרית היא לפתור לכם את בעיית המזיקים בביטחה. אנו משתמשים אך ורק בחומרים המאושרים על-ידי המשרד לאיכות הסביבה וחברתנו דוגלת במקצוענות צוות וההדברה שלנו בעלי רישיון ממשלתי מלא עם 7 שנות נסיון בממוצע.

מצאו אותנו ב…

פייסבוק | אינסטגרם | וואטסאפ

מייל – info@pestgo.co.il | טלפון – 072-395-3556

הדברה מזמינים ישר מהאתר
יותר קל מלהזמין פיצה!

להזמין הדברה מעולם לא היה קל כל כך! יצרנו במיוחד בשבילכם ממשק נוח ומפורט שבעזרתו תוכלו להזמין מדביר בכמה קליקים בודדים… נכנסים לדף ההזמנות באתר, בוחרים שירות, קובעים תאריך ושעה והמחיר ידוע כבר מראש! התשלום רק לאחר העבודה מדהים לא? לחצו על הכפתור והזמינו!

נכנסים לאתר בוחרים שירות וקובעים שעה
והמדביר כבר בדרך אליכם לטפל בבעיה
משלמים לאחר העבודה שהמחיר ידוע מראש
אנחנו כאן בשבילך ליעוץ ללא עלות
השאירו פרטים נשמח לעזור
יכול להיות שיעניין אותכם גם...

התייעצו איתנו...

השאירו פרטים נשמח לעזור